Uitslag Opstoet

Gepubliceerd op zondag 3 maart 2019

Uitslag Opstoet

Categorie Waoges Frêet

  1. De Bierschaope
  2. Schèèl Praaje
  3. KV de fènpruuvers
  4. K.V. de Gorkese Turken
  5. CV de Tunnelplekkers.
  6. cv de Bombezjoerders
  7. C.V. de Tunnukus

Categorie Waoges Pront

  1. CV De Vèrrekesstaawers
  2. C.V. de Kappesientjes
  3. KV de Lijntrekkers
  4. cv de bierbuiken
  5. Oud-Prinsen van Kruikenstad

Categorie Streup

  1. CV De Dappere Dodo’s
  2. CG Daor Gienderwèèt
  3. KLUTS meej AONHAANG
  4. De zèèkwèèven
  5. Tieske
  6. C.V. de Swingshakers
  7. LOVE 013 Kruikenstad
  8. C.V. de Raddraoiers

Categorie Klocht

  1. Veul Sjaans
  2. SNEUWITJE
  3. CV Fred Oster
  4. Raod van Èllef, zene tèèd vurèut
  5. De Restantjes
  6. C.V. Op Staand
  7. Dè Witte Tonies
  8. OnjeKlonje
  9. C.V. Ginne Graot
  10. De schôone kiekskes!
  11. Magic Mary’s
  12. CV Helden van Heemskerck
  13. Riels Angels
  14. KV DE FLEPSTEPPERS
  15. KV de Lijntrekkers
  16. C.V. de Schnordruckers
  17. CV de Praotmaokers
  18. CV De Kannenkakkers
  19. KV de Fenpruuvers

Categorie: Gruupke

  1. De Mutsen
  2. CV “de Kerrewiellekes”
  3. Cv De Kwatsaajer
  4. cv ut gastheus
  5. De Bierensjes
  6. De Sjanternellen
  7. Jan’s Klasje
  8. CV de Kwikmedrillekes
  9. Nugget’s
  10. de Zotte Zusjes / el Loco Senioritas
  11. De Kaaise Dames
  12. ‘t Nipt
  13. Nooitgedaan
  14. CV De KebaolMaokers
  15. Volhouders
  16. C.V. Absoluutjes
  17. CV DE GIERBOYS
  18. Fanfare Ridicule
  19. Bouwjaor Zèèven-en-Nèègentig
  20. Dis Nie Goe
  21. Cv Fist Onderweege

Categorie Meej zen Tweeje

  1. ‘T Blèèft Trekke
  2. Rinus en Martje van Berkel
  3. Christel en Toos
  4. Duo Majo
  5. ‘t 2 Span
  6. Sjaan Sjanternèl & Connie Confetti
  7. Hein en Hanneke
  8. De Sjanternellekes
  9. Blaakse meskes
  10. Arlette en Toine Dekkers
  11. Hezelboys
  12. Allèeneg meej zen tweeje
  13. CV “Wij gelooven het wel”
  14. De Nieuwe Biep Miepen
  15. DUO Kênderketîêr
  16. #Naisgirls
  17. Schône j?ngens
  18. De Gekke Grietjes, gek van rietjes!

Categorie Allêeneg

  1. Wiebe van iersel
  2. Gijs van Dooren
  3. Beppie Radt
  4. Peter Tuerlings
  5. Paul Meijs
  6. Maud Smulders
  7. Ernst Jan Gelderblom
  8. Hans van de Sande
  9. Cees Breugelmans
  10. Carla ten Thije

Categorie Carnavalesk (loop)orkest

  1. Divertimento
  2. De Drumgabbers
  3. Koppènt en Music for all
  4. De Naagers & Nonsjelaant
  5. Os Amigos

Categorie Buitencategorie

  1. CV De Kaauw Errepels
  2. CV de Kreugels
  3. vg halleej
  4. CV de Zigoplekkers

Anderen lazen ook: