Geboren in Kaaiendonk, maar getogen in het rauwe, maar mooie Kruikenstad, woont deze Kruikin al jaren met heel veel plezier in de schôônste stad van het land. Inmiddels samen met haar Frank en haar twee kinderen; Josephine en Liselotte.

Ze is alweer 40 jaar en carnaval speelt al heel lang een grote rol in haar leven.
Als leerkracht op basisschool Klinkers doet ze haar best om de jeugd van Kruikenstad mee te nemen in al het moois wat carnaval te bieden heeft; verbroedering, vereniging en vooral heul veul leut. Heb je bij juf Meggie in de klas gezeten, dan weet je wie Tjeuke en zijn vriendjes zijn, weet je dat het getal 11 hét getal is en ken je meer carnavalsmuziek dan de meeste van je vriendjes. Ook schreef ze samen een boek over Tjeuke en was ze jarenlang onderdeel van commissie Educatie van de Carnavalsstichting Tilburg, waarvan ze drie jaar voorzitter was.

Als het drukke schema het toelaat is ze graag te vinden bij CV Les Bries, waar ze “feurever veur” van blijft. Ze voelt zich enorm vereerd om voor het tweede jaar op rij Kruikenstad te mogen voorgaan met haar vrienden van de Raad van Elf. Ze heeft enorm veel zin om er, samen met alle kruiken en kruikinnen, een onvergetelijk carnavalsseizoen van te maken.