Deze 22-jarige, een echte Tilburger in hart en nieren, mag dit jaar voor de derde keer het rode jasje aantrekken. Voor het tweede jaar op rij draagt hij bovendien met trots de titel van Kleine Veur! Een grote eer, want carnaval stroomt als bloed door de aderen van deze jonge heer. Het jaarlijkse festijn kreeg hij met de paplepel ingegoten; zijn ouders sleepten hem in zijn jeugd al door heel Kruikenstad.

Naast zijn grote passie voor carnaval is Gijs actief bij het Onafhankelijk Heerendispuut Excessive en heeft hij afgelopen jaar zijn studie Commerciële Economie – Digital Business Concepts afgerond. Ook maakt hij met enige regelmaat de hockeyvelden van Were-Di onveilig met zijn geliefde teamgenoten van Jong Heren 1, beter bekend als C.V. D’n Derde Hèlleft. Tussen al het proosten en gefeest door is Gijs ook serieus bezig: hij werkt momenteel als marketeer bij Euphoria Mobility.

Hij kan niet wachten om samen met zijn lijfwachtvrienden en de rest van het gevolg voor het derde jaar op rij een fantastisch carnavalsseizoen neer te zetten!