De Raad van Elf is onderdeel van het gevolg van de Prins. De leden worden steeds benoemd voor één carnavalsjaar, van Elf-elf tot Et Sebiet. Zij moeten hun benoeming geheim houden tot de presentatie op Elf-elf.

Daan Reijnders – Veurzitter

Geboren in Tilburg Zuid (Ballefruttersgat) en op 11-jarige leeftijd verhuisd naar de juiste kant van de A58; het door hem zo geliefde Kruikenstad. Deze 37-jarige Kruik heeft gepuberd in De Blaak en is inmiddels alweer vele jaren woonachtig in het centrum van de schôônste stad van ’t land, waar hij dan ook met grote regelmaat in een Kruikenkroeg of Kruikenzaok te vinden is.

Op jonge leeftijd werd hij al meegenomen door zijn opa naar o.a. het Haandeschudde en na een ferme handdruk van Prins Louis D’n Irste heeft het carnavalsvirus hem gegrepen, en nooit meer losgelaten.

Lees meer…

Petra Brouwer – Sikretaoris

Geboren in Döllekesgat, maar al sinds haar 17e helemaal verknocht aan de schôônste stad van ’t laand: Tilburg! Samen met Bob en hun twee kleine kruikjes, Duuk en Sammie, woont Petra in de gezellige Piushaven. Daar geniet ze volop van alles wat de stad te bieden heeft — vooral op bourgondisch vlak.

In het dagelijks leven runt Petra een uitzendbureau voor hospitalitypersoneel. Dan verruilt ze haar kiel en groen-oranje sjaal regelmatig voor een mantelpakje en hostess-sjaaltje.

Lees meer…

Bram van Oursouw – Centenbaos

Deze geboren en getogen kruik is 32 jaar oud en woont samen met zijn vriendin Sanne en drie prachtige kids in Vught. In het dagelijkse leven is hij de trotse eigenaar van een prachtige traiteurzaak, een begrip in Kruikenstad. Vele Prinsen met hun Gevolgen weten hem al jarenlang te vinden, want al vele jaren prijkt het predikaat ‘Hofleverancier’ trots bij hun ingang. 

Ook in zijn vrije tijd is hij graag met het bourgondische leven bezig want hij gaat graag de gastvrijheid testen in één van de Kruikenzaoken met zijn Sanne en hun vrienden.  

Lees meer…

Cas van Iersel

41 jaar geleden zag deze 100% Kruik het levenslicht en woont tot op vandaag de dag nog steeds in Kruikenstad in het mooie Hoogvenne vlak bij de Piushaven samen met zijn gezin. Dochter lief, inmiddels 6 jaar oud, heeft het carnaval ook al in het hart gesloten.

Net zoals zij het nu meekrijgt werd ook bij Cas het carnaval met de paplepel ingegoten door zijn ouders die hem overal mee naartoe namen om het carnaval te vieren.

Lees meer…

Thijs Remmers

Deze geboren en getogen Kruik is 3×11 +1 carnavalsseizoenen jong en woont samen met zijn vriendin Yvette en hond Guus in de schòònste stad van ’t laand. In het dagelijks leven is hij werkzaam als districtsmanager voor een bekende supermarktketen en houdt hij ervan om lekker de Bourgondiër uit te hangen door uitgebreid te koken en vrienden thuis uit te nodigen voor een borrel, BBQ of etentje.

Thijs heeft het openbare carnaval in Kruikenstad met de paplepel ingegoten gekregen en is binnen de Carnavalsstichting Tilburg geen onbekende.

Lees meer…

Nick Lupker

In 1984 is er een echte kruik met een onmiskenbare passie voor carnaval geboren. Het groen-oranje stroomt door zijn aderen. Al vroeg werd carnaval door voornamelijk zijn moeder met de paplepel ingegoten, mee naar D’n Opstoet en vervolgens langs alle kruikenkroegen die Kruikenstad rijk is. Het is die periode geweest dat hij zijn hart voor altijd heeft verpáánd aan het prachtige carnaval in Kruikenstad.

Hij is ook trots dat het openbaar carnaval in Kruikenstad ieder jaar weer grootser gevierd wordt. Aan dit mooie feest wilde hij zijn steentje bijdragen.

Lees meer…

Luke Heuer

Luke bereikte dit jaar de prachtige leeftijd van 3×11 jaar jong. Geboren in het pittoreske Kruikenstad en opgegroeid in het naburige Theebuikenlaand, ontdekte hij al vroeg zijn liefde voor carnaval. Hij droeg dus niet als kind al Groen-Oranje, maar Rood Geel. Als klèèn menneke stond hij als trotse muzikant bij zijn favoriete blaaskapel “Pak ‘m Beet”, waar hij met zijn plastic trompetje menig deuntje probeerde mee te blazen.

Inmiddels is de plastic trompet ingeruild voor vinyl en microfoon, en weet hij menig GroenOranje Kruik tot dansen en zingen te brengen.

Lees meer…

Meggie Verhoeven

Geboren in Kaaiendonk, maar getogen in het rauwe, maar mooie Kruikenstad, woont deze Kruikin al jaren met heel veel plezier in de schôônste stad van het land. Inmiddels samen met haar Frank en haar twee kinderen; Josephine en Liselotte.

Ze is alweer 40 jaar en carnaval speelt al heel lang een grote rol in haar leven.
Als leerkracht op basisschool Klinkers doet ze haar best om de jeugd van Kruikenstad mee te nemen in al het moois wat carnaval te bieden heeft; verbroedering, vereniging en vooral heul veul leut.

Lees meer…

Jip Gimbrere

Geboren in ons mooie Kruikenstad heeft Jip daar de eerste 18 jaar van zijn leven gewoond. Daarna een uitstapje gemaakt naar boven de rivieren, maar uiteindelijk was de lokroep vanuit het zuiden niet te weerstaan en dus sinds 5 jaar weer gelukkige inwoner van Kruikenstad samen met verloofde Anne, en drie kinderen Siem, Suze en Pelle.

Al van kleins af aan geniet hij, samen met de hele familie, van het carnaval. Vele malen meegelopen in de Kènderstoet, Kroegendwèèltochten voltooid en fervent bezoeker van D’n Opstoet.

Lees meer…

Myrte van Gerwen

Geboren en getogen in Landgraaf kreeg deze 36-jarige Zuid-Limburgse dame het carnaval al met de paplepel ingegoten. Vastelaovend behoort tot de opvoeding en dus werd ze met haar ouders al van kleins af aan naar ieder carnavalsevenement meegesjouwd.

Voor haar studie Ondernemingsrecht verruilde ze het heuvelland voor de schôônste stad van ‘t laand. Bier drinken kost geld en daarom vond zij het ultieme bijbaantje – achter de bar van Café Heuvel15.

Lees meer…

Robert-Jan de Kleijn

Deze krullenbol is 37 jaar geleden geboren in Krabbegat maar is op zijn eerste levensjaar verhuisd naar de schôônste stad van het land. Hier heeft hij al snel “hil z’n hart aon verpáánd” en heeft de stad dan ook nooit meer verlaten. Vanuit het centrum steeds een beetje verder opgeschoven en sinds een paar jaar woonachtig in de Blaak.

Vijf jaar geleden is hij gelukkig getrouwd met een Scharrelaajke en is inmiddels trotse papa van twee mooie meisjes.

Lees meer…